Bu Web sitesindeki tüm duyurular Mezunlar İçin (ücretli) Formasyon Sertifika Programına kayıtlı öğrencileri ilgilendirmektedir. Üniversitemizde okuyan lisans öğrencileri Eğitim Bilimleri Bölümü seçmeli Formasyon Eğitimi derslerini almaktadır. Lisans Programlarında seçmeli formasyon derslerini alan öğrencilerin İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Web sitesini takip etmeleri müracaat ve sorunlarını Bölüm Başkanlıklarına veya fakültelerinde “Formasyon Eğitiminden” sorumlu Dekan Yardımcısına iletmeleri gerekmektedir.